Areál

Představujeme Vám nový tenisový areál V Jezírkách, který svými parametry splňuje veškeré podmínky moderního a profesionálního prostředí.

Tenisové dvorce

Areál nabízí 6 tenisových dvorců, které byly vybudovány pomocí moderní technologie RECourt. Ta nabízí nejvyšší kvalitu (zaručuje konstantní podmínky pro odskok míče po celé ploše dvorce), zároveň splňuje přísná ekologická kritéria. Všechny dvorce jsou vybaveny automatickou závlahou, ta udržuje kurty v optimální vlhkosti . Centrální kurt, který se nachází přímo před terasou klubovny, nabízí umělé osvětlení. Pro zimní sezónu nabízíme halu se třemi kurty, které jsou optimální pro pořádání tenisových turnajů.

Klubovna s občerstvením

Kvalitní zázemí je nedílnou součástí pro provoz tenisového areálu. Naše klubovna s občerstvením nabízí 30 míst v budově klubovny a 50 míst na terase, která obepíná klubovnu ze dvou stran a nabízí optimílná výhled na tenisové dvorce. V klubovně nabízíme občerstvení, jehož nabídka se trvale rozšiřuje.

Obchod se sportovním vybavením

Nabídnout návštěvníkům a hračům plný servis je naším cílem. Proto v našem areálu nabízíme i sportovní vybavení - tenisové míče, tenisové rakety, tenisová obuv až po tenisové oblečení. Stali jsme se oficiálním partnerem společnosti WILSON.

Moderní sociální zázemí

V našem areálu se snažíme zajistit nejvyšší standardy služeb. Pronajmutím kurtu získáváte i přístup do klubových šaten, sprch a toalet. Sprchy jsou vybaveny sprchovým gelem a při vstupu obdržíte osušku zdarma.

Parkoviště u areálu

Těsně před vstupem do areálu máte mořnost bezplatného parkování. Kapacita parkoviště je 25 vozidel.

WiFi signál po celém areálu

Snažíme se vám zpříjemnit pobyt v našem areálu a tak vám nabízíme možnost připojit se s vaším notebookem, nebo telefonem k internetu. Tuto službu nabízíme zdarma.

Nabídka FULL service

Nemáte raketu? Nemáte míče? Nevadí. V našich službách naleznete i nabídku zapůjčení tenisového vybavení. Pro profesionální hráče máme možnost zápůjčky testovacích raket, vždy nabízíme poslední modely od společnosti WILSON.

Akceptujeme slevové karty

Od našich zákazníků přijímáme BENEFITY

Kontakty

PTA Kolín
V jezírkách 1530
Kolín - Vinice

+420 321 405 305
+420 725 826 069


e-mail:
recepce@pta-kolin.cz

Otvírací doba

Letní sezóna (duben – září)
Po - Pá: 8.00 - 21.00
So - Ne: 9.00 - 20.00
Zimní (halová) sezóna
Po - Pá: 8.00 - 21.00
So - Ne: 9.00 - 21.00

copyright 2013 pta-kolin.cz